Cennik zabiegów na twarz

Pielęgnacja podstawowa

Pielęgnacja precyzyjna

Terapia skóry

Toskani med 360°

Unikalne biorewitalizujące kombinacje kwasu hialuronowego, peptydów biomimetycznych, kompleksów witamin, koenzymów i minerałów zaprojektowane w celu osiągnięcia długotrwałego efektu w zakresie:

Mezoterapia transdermalna (bezigłowa) TKN Mesoject Gun Toskani Med 360°

Mezoterapia igłowa pistoletem medical innovation m1 toskani med 360°

TERMOKOAGULACJA APILUS

Zabieg wykorzystujący ultaszybką częstotliwość radiową, w celu uzyskania efektu koagulacji powierzchniowych niedoskonałości skóry, aby zmniejszyć ich widoczność lub całkowicie je usunąć. obejmuje problemy typu zmiany naczyniowe, zmiany skórne lub przebarwienia

ELEKTROEPILACJA APILUS

Elektrodepilacja to jedyna uznana i skuteczna metoda epilacji, trwale usuwająca każdy rodzaj włosa niezależnie od jego kolorytu i od fototypu skóry. indywidualne traktowanie mieszka włosowego a także nowe technologie wykorzystujące mikroprocesory i określone częstotliwości pozwalają trwale zniszczyć komórki odpowiedzialne za odrastanie włosów.

Zabiegi uzupełniające

Zabiegi Dermokosmetyczne

ZABIEGI NOON COSMETICS

Dermokosmetyki noon aesthetics, oferują zabiegi oparte na efektywnych i niespotykanie wysokich stężeniach składników aktywnych, zalecane w walce z problemami skórnymi, takimi jak: starzenie się skóry, utrata jędrności, uszkodzenia słoneczne, łojotok, trądzik pospolity, atopowe zapalenie skóry, trądzik pospolity różowaty, wypryski, przebarwienia, zaskórniki i rozszerzone pory. dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii dermshield, nie ma mowy o typowych skutkach ubocznych, takich jak podrażnienie, widoczne złuszczanie, pieczenie i zaczerwienienie skóry po zabiegu.

ZABIEGI CORNEOPEEL CREME BAR

Corneopeelingi to zabiegi łączące w sobie innowacyjne połączenie promotorów przenikania z substancjami terapeutycznymi. Promotory przenikania: kwas felurowy, kwas mlekowy, kwas laktobinowy, witamina C. Substancje terapeutyczne: azeoglicyna, beta glukan, ektoina. Zabieg Corneopeel nie podrażnia, nie uszkadza naskórka ani nie zaburza równowagi hydro-lipidowej.